Michał Zaremba

Od urodzenia jestem związany z Kockiem. To tutaj kształciłem się, dorastałem, zakładałem rodzinę. Mam 35 lat i cieszę się życiem jako szczęśliwy mąż oraz ojciec dwóch wspaniałych synów.

W wolnych chwilach najbardziej lubię spacerować, szczególnie w otoczeniu przyrody, oraz wyjeżdżać na wspólne wycieczki z rodziną. Polskie góry mają dla mnie wyjątkowe znaczenie – ich piękno i spokój zawsze potrafią mnie oczarować.

Wolny czas staram się również przeznaczać na czytanie, szczególnie interesują mnie artykuły publicystyczne oraz najnowsze technologie. Staram się być na bieżąco z różnymi dziedzinami życia, dlatego też często sięgam po materiały branżowe i poszukuję odpowiedzi na nurtujące mnie kwestie. Zawsze kładę nacisk na rzetelność informacji i staram się poszerzać swoją wiedzę, aby być lepiej przygotowanym do podejmowania decyzji i działania.

Doświadczenie


Moje doświadczenie zawodowe obejmuje nie tylko pracę samorządową ale również wcześniejszą pracę w dużych korporacjach, takich jak jedna z największych firm ubezpieczeniowych na świecie oraz dużej sieci telekomunikacyjnej. Ta praca nauczyła mnie komunikacji i rozwiązywania problemów na dużą skalę. Jednakże, to praca fizyczna, zarówno w Polsce, jak i za granicą, nauczyła mnie wartości pracy oraz zaangażowania w wykonywane obowiązki.

W 2013 roku podjąłem pracę w Urzędzie Miejskim w Kocku, gdzie rozwijałem się zawodowo i zdobywałem doświadczenie na rzecz Mieszkańców Miasta i Gminy Kock. Od 2015 roku przechodziłem kolejne szczeble kariery, a w 2019 roku pełniłem funkcję Kierownika Gospodarki Komunalnej UM w Kocku.

Obecnie zajmuję stanowisko Kierownika Referatu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Urzędzie Gminy Firlej, gdzie dodatkowo poszerzam swoją wiedzę o funkcjonowaniu administracji samorządowej na przykładzie innej gminy, nie ograniczając się jedynie do Miasta i Gminy Kock, ale poznając dobre rozwiązania stosowane poza jego granicami.

Moje różnorodne doświadczenie pozwoliło mi zdobyć wiedzę o różnych aspektach pracy oraz funkcjonowania administracji samorządowej, co uważam za niezwykle wartościowe w kontekście mojej kandydatury na burmistrza. Dzięki temu jestem przygotowany do pracy na rzecz społeczności lokalnej i rozwijania naszego miasta i gminy.